سئو و بهینه سازی سایت

سئو چیست؟سئو وب سایت، پیاده سازی روش هایی هوشمندانه جهت افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجو گوگل است که موجب افزایش بازدید سایت می‌شود. موارد تاثیر گذار بر سئو و بهینه سازی سایت را به دو دسته کلی می‌توان تقسیم کرد:  خدمات سئو داخلی سایت و بهینه سازی خارج از سایت.

به طور کلی موارد مهم داخلی سئو وب سایت عبارتند از: 

نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود صفحات، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و…) و محتوای سایت و البته در نهایت کلمات کلیدی به کار رفته در محتوای سایت. 

سئو تخصصی وب سایت

سئو یک روند تخصصی است !

امروزه با روی کار آمدن انواع CMS یا وب سایت ساز ها مانند ، جوملا ، وردپرس و… و یا پیاده سازی وب سایت های اختصاصی با انواع زبان های برنامه نویسی که غالبا سلیقه برنامه نویس و طراحان را با خود بهمراه دارند ، کار را برای استاندارد سازی سئو و بهینه سازی ، تخصصی و کمی پیچیده کرده است.هر روزه با تغییر استاندارد های موتورهای جستجو و نیز بکار گیری تکنولوژی های پیاده سازی لازمه هر وب سایتی همراه شدن با این استاندارد ها و تکنولوژی های می باشد. متخصصین بهینه سازی وب سایت در تهران تِک پس از برگزاری جلسه مشاوره بهبود سئو، بررسی کامل وب سایت شما را از نظر طراحی و محتوا و بررسی نواقص احتمالی آن در دستور کار قرار داده و پس از تحلیل و آنالیز سایت شما و رقبا، استراتژی لازم جهت رسیدن به افزایش بازدید سایت و بهبود سئو را پیشنهاد می دهند. در مواردی طراحی مجدد وب سایت بطور حرفه ای جهت رسیدن به نتیجه قطعی ضروری است که این امر و دلایل آن توسط کارشناسان ما در جلسه مشاوره سئو سایت بررسی و طرح خواهد شد و در صورت لزوم پروژه باز طراحی سایت را جهت رسیدن به نتیجه مطلوب، تهران تِک بر عهده می‌گیرد.

سئو وب سایت خود را بهینه کنید

با توجه به اینکه بیش از 80 درصد ورودی بازدید وبسایت ها از طریق موتورهای جستجو انجام می پذیرد، جای هیچ گونه شک و شبهه ای نیست که یکی از مهمترین روش های افزایش بازدید سایت ، بهبود سئو  و بهینه سازی وب سایت می باشد. این موضوع آنجا اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم عمده بازدید کنندگان ورودی از طریق موتورهای جستجو هدفمند بوده و به دنبال محصولات و خدمات شما هستند.

با توجه به هزینه کمتر بهبود سئو در مقابل سایر راه های بازاریابی و تبلیغات، و همچنین بازدهی بالای آن و قابلیت سنجش روند و نتایج کار بطور شفاف، می توان اذعان داشت بهترین سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات و بازاریابی در دنیای امروز ، بهره گیری از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت است. از آنجا که تاخیر در شروع سئوی سایت موجب عقب ماندن از رقبا است، توصیه میکنیم همین امروز جهت افزایش بازدید سایت و مشاوره بهبود سئو، با کارشناسان ما در تهران تِک تماس حاصل نمایید.

مشاوره و آنالیز سئو سایت تهران تِک

برای شروع یک سئو تخصصی نیاز به تحلیل و مشاوره داریم، برای این کار نیاز است تا تمامی وب سایت و زیر ساخت های شما مورد تجزیه و تحلیل تخصصی قرار گیرد.این تحلیل پس از مشاوره اولیه با استفاده از ابزار های رایج انجام  و در نهایت یک گزارش کامل و تخصصی در قالب یک پیشنهاد (پروپوزال) ارائه می گردد. در این گزارش سایت شما از از لحاظ سئو داخلی، سئو خارجی و تمامی مباحث مرتبط به سئو تکنیکال آنالیز می‌شود.

مواردی که در گزارش تحلیل دریافت میکنیم

1- در این گزارش از ۵ اکانت پرمیوم Ahrefs ،Moz ،Semrush، Alexa و Kwfinder و نرم‌افزارهای مختلف استفاده می‌شود.

2- در این گزارش جدا از تحلیل ابزاری نظرات کارشناسی تیم سئو و دیجیتال مارکتینگ تهران تِک به‌طورکامل قید خواهد شد.

3- تحلیل نقاط قوت و ضعف وب‌سایت شما و تبیین استراتژی سئو برای سایت

4- مدت زمان مورد نیاز تهیه و تکمیل این گزارش 7 روز کاری خواهد بود.

5- جهت دریافت نتیجه بهتر توصیه می‌شود همراه با سفارش گزارش بهبود سئو، جلسه مشاوره حضوری یک‌ساعته را نیز خریداری کنید

6- در صورت خرید این پکیج و عقد قرارداد سئو سایت با تهران تِک هزینه این پکیج از قرارداد شما کسر خواهد شد.

مراحل کلی کار

مراحل سفارش وب سایت در تهران تِک

مشاوره سئو سایت، تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی موثر

Direction Arrows
مرحله اول

ارائه گزارش تحلیلی

Direction Arrows
مرحله دوم

عقد قرارداد و شروع بهینه سازی سئو وب سایت شما

Direction Arrows
مرحله سوم
سوالات متداول
چرا باید پروژه سئو خود را به تهران تِک بسپاریم؟

با انجام پروژه شما توسط تهران تِک به‌طور همزمان به ۳ هدف بهبود رتبه کلمات کلیدی در جستجوی گوگل، افزایش ترافیک سایت و کاهش رتبه الکسا دست خواهید یافت.

پکیج مشاوره سئو حضوری چیست؟

در هنگام خرید پکیج تحلیل سئو  می‌توانید با سفارش پکیج مشاوره حضوری از یک‌ساعت مشاوره برخوردار شوید، در این جلسه نقاط قوت و ضعف سایت‌تان بررسی می‌شود و استراتژی سئو مناسب ارائه می‌گردد. 

 

برای رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان لازم است؟

زمان رسیدن به صفحه اول گوگل براساس میزان جستجو و سختی کلمات کلیدی و همچنین فاکتورهای دیگر برای هر پروژه متفاوت است. در بازه زمانی ۳ ماه می‌توان پیشرفت جایگاه کلمات کلیدی را مشاهده کرد و به طور معمول حداقل ۶ ماه زمان برای رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز است.این زمان متناسب با پارامتر های مختلفی ارزیابی میگردد و نمی توان زمان دقیقی را برای تمام وب سایت ها در نظر گرفت.

آیا روشی وجود دارد که بتوانیم به سرعت به صفحه اول بیاییم؟
شما می‌توانید تا زمانی که کلمات کلیدی‌تان به صورت ارگانیک به صفحه اول نیامده است برای افزایش بازدید سایت، فروش بیشتر و دیده شدن سریع از تبلیغات در گوگل استفاده کنید.