قوانین و مقررات

در استفاده از  خدماتی که گروه بین المللی تهران تِک ارائه دهنده خدمات بر بستر وب به نشانی وب سایت www.tehrantec.com به نمایندگی انحصاری کوزمو تک CoosmoTech آمریکا ( که از این پس در اینجا “(تهران تِک)” نامیده می شود)  شرایط و ضوابطی که در اینجا ذکر خواهد شد، حکم فرما خواهد بود. از شما از این پس در اینجا با نام “مشتری” یاد خواهد شد و از شرایط و ضوابط استفاده تحت عنوان “سند” یاد خواهد شد. این سند به علاوه فرم های سفارش(که در ادامه تعریف خواهد شد) و هر موافقت نامه یا قرارداد خدمات (تهران تِک) (که در ادامه تعریف خواهد شد)  که بین (تهران تِک) و مشتری وجود دارد، بیانگر تفاهم و درک متقابل بین (تهران تِک) و مشتری است. مگر مواقعی که به طور کتبی و صریح خلاف آنچه در این سند آمده توافق گردد، این سند بر هر قرارداد دیگری(چه کتبی، چه شفاهی و غیره) ارجح خواهد بود. مشتری موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، تهران تِک به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید. عضویت شما در سایت تهران تِک ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد .

(تهران تِک) حق به روز رسانی این سند را (که بدون هیچ محدودیتی شامل تغییر یا حذف “خدمات (تهران تِک)” که تعریف آن در ادامه آمده است) در هر زمان و بدون اطلاع مشتری خواهد داشت. چنین تغییر و یا حذفی از زمان انتشار نسخه به روز شده ی سند در وب سایت رسمی (تهران تِک) به صورت قانونی شامل حال مشتری خواهد شد و این کاملا به عهده مشتری است که از آخرین نسخه به روز شده این سند مطلع باشد.

ارسال فرم سفارش از طرف مشتری(که بدون هیچ محدودیتی شامل فرم های آنلاین ثبت سفارش، فرم های کاغذی ثبت سفارش، قرارداد خدمات (تهران تِک) و سفارش های تلفنی است) و نیز استفاده از خدمات (تهران تِک) از طرف مشتری، به صورت خودکار و فی الفور به معنی پذیرش این سند از طرف مشتری است و پیرو آن شامل حال مشتری خواهد شد. مشتری تضمین می کند که این سند را به صورت کامل خوانده است و فرصت لازم برای رایزنی قانونی در مورد آن داشته است و بنابراین به صورت روشن همه شرایط و ضوابط ذکر شده در این سند را فهمیده و با آن موافقت کرده است و متعذر به عذر عدم اطلاع و عدم آگاهی و هرگونه عذر دیگری نخواهد بود.

هرجا که در این سند، ارجاع مذکر، مؤنث، یا خنثی وجود داشته باشد، همه جنسیت ها را شامل خواهد بود و اگر در جایی منفرد استفاده شده، متناسب با متن زمینه، جمع نیز فرض خواهد شد و بالعکس.  لفظ “شامل” که در هر بخشی از این سند استفاده شده، به معنی “مشمول، بدون هیچ محدودیتی ” خواهد بود.

خدمات (تهران تِک) در مقابل دریافت فی، و تحت شرایط و ضوابط حاکم بر این سند که در ذیل آمده است، به مشتری عرضه می شود:

قوانین مرتبط با سرویسهای بک لینک:

 1. نحوه ارائه خدمات

1-1- در سرویسهای ارائه بک لینک (تهران تِک) صرفا بعنوان یک خدمت، تعهد ارائه بک لینک در تعداد مورد توافق در سایتهای مورد توافق را دارد. و در صورتیکه بک لینکهای مذکور در تعداد مورد نظر و در سایتهای مورد توافق قرار گرفت مسئولیت (تهران تِک) در این زمینه به اتمام رسیده است و مواردی مانند مدت زمان ایندکس شدن توسط گوگل و … که خارج از اختیارات (تهران تِک) میباشد، جزو مسئولیت (تهران تِک) در سرویسهای بک لینک نمی باشد..

1-2- از آنجاییکه بحث سئو یک موضوع تخصصی و پیچیده بوده و مربوط به بیش از 200 فاکتور از طرف موتورهای جستجو می باشد، لذا (تهران تِک) هیچ گونه تضمینی درباره اینکه بک لینکها تاثیر مثبت داشته باشند یا نه ندارد

1-3- تمامی خدمات ارائه شده در تهران تِک به صورت الکترونیکی و تحت وب سایت رسمی یاد شده خواهد بود و در صورت نیاز مشتری به قرداد های کتبی با هماهنگی قبلی با واحد فروش، مشتری می تواند در محل شرکت حضور داشته باشد.

2. قوانین استرداد وجه سرویسهای و محصولات

2-1- از آنجاییکه ارائه بک لینکها صرفا یک خدمت می باشد، لذا تا زمان شروع بکار سرویس که معمولا یک الی 2 روز پس از ثبت سفارش است در صورت انصراف مشتری امکان بازگشت وجه بصورت کامل و بدون کسر هیچ درصدی وجود دارد. ولی پس از گذشت 2 روز از زمان ثبت سفارش بدلیل اینکه سرویسها به مرحله اجرا رفته اند، امکان انصراف و یا استرداد وجه به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.

2-2-  تمامی سرویس های که شامل خرید محصول ، نرم افزار، اشتراک و مشابه که به صورت آنلاین خریداری می گردند تا قبل از تغییر وضعیت سفارش قابل بدون کسر وجه قابل استرداد است . در صورت تغییر وضعیت سفارش به “تایید شده” امکان کنسلی ، مرجوعی یا استرداد وجه میسر نمی باشد.در صورت وجود ضرورت می توانید با راه های ارتباطی ارائه شده در وب سایت در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

2-3- سرویس هایی که شامل بسته های ارائه خدمات طراحی ، راه اندازی و توسعه وب سایت می باشند تنها تا زمان تایید از سمت “تهران تِک” قابل استرداد بوده و در صورت تایید مبلغ 35% از کل فاکتور کسر و مابقی مسترد می گردد.

2-4- در صورت سفارش میزبانی فضای وب ، ثبت دامنه ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، گوگل و موارد مشابه غیر قابل استرداد هستند.

 1. قوانین مرتبط با سرویس سئوی وردپرس

3-1-  در سرویس سئوی وردپرس هیچگونه تضمینی برای افزایش سرعت وجود ندارد. هرچند تیم فنی رایاطرح تمام سعی خود را برای افزایش سرعت سایت انجام خواهد داد ولی با توجه به اینکه بخشی از این موضوع میتواند به قالب، افزونه ها و هاستینگ مربوط باشد لذا هیچگونه تضمینی برای افزایش سرعت وجود نخواهد داشت.

3-2- امکان استرداد وجه این سرویس فقط تا 5 روز پس از سفارش وجود دارد. پس از تکمیل سرویس سئوی وردپرس با توجه به کار انجام شده به هیچ عنوان امکان استرداد وجود نخواهد داشت.

3-3- در شرایط بسیار خاص و فقط با تصمیم (تهران تِک)، در صورتیکه وجه سرویس سئوی وردپرس پس از اجرا استرداد گردد، در صورتیکه سرویس بک لینک آلفا اجرا شده باشد هزینه سرویس بک لینک آلفا از کل مبلغ کاسته خواهد شد.

3-4- توجه مهم: قوانین معرفی طراح و (تهران تِک) سئو

در تمام سرویسهای طراحی و سئو سایت (بویژه سرویس سئوی وردپرس) (تهران تِک) حق دارد در محلی که بر کل طرح سایت ایرادی وارد نشود کپی رایت خود را بعنوان (تهران تِک) طراح یا (تهران تِک) سئو کار ثبت نماید و مشتری بدون توافق با (تهران تِک) نمی تواند متن یا لینک کپی رایت را از سایت خود حذف کند.

3-5-   قوانین مربوط به دائمی بودن بک لینکها

بک لینکها و رپورتاژهای اجرا شده توسط سایت بصورت دائمی می باشند. با این حال با توجه به اینکه این سرویسها در سایتهای ثالث اجرا می شوند لذا (تهران تِک) فقط بمدت یکسال پایدار بودن آنها را تضمین می کند و در صورتیکه مثلا یک یا چند سایت پس از یک یا چند سال قطع ارائه خدمات نمایند در این مورد دین حقوقی شامل حال (تهران تِک) نخواهد گردید.

قوانین مرتبط با کلیه سرویسهای (تهران تِک)

 1. قوانین خدمات طراحی،راه اندازی ،توسعه و بهینه سازی وب سایت های اینترنتی

4-1- قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات را مطالعه فرمائید.
 4-2- ایجاد وبسایت با محتوا و مضامین غیر اخلاقی و سیاسی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد.
4-3-  تمامی وبسایت های ایجاد شده در تهران تِک به دقت توسط مدیریت سیستم نظارت شده و در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف دسترسی کاربر به سیستم مسدود می‌گردد.
 4-4-  مسئولیت تمامی محتوای ایجاد شده در وبسایت ساخته شده بر عهدۀ شخص بوده و تهران تِک هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت شما ندارد.
4-5- سایت های تحویل داده شده با مشخصات پیشفرض می باشد. خریدار متعهد می گردد که تمامی اطلاعات پیشفرض را به نام خود تغییر دهد . همچنین امکان تغییر نوع وب سایت به نوعی دیگر امکان پذیر نمی باشد مگر در مواردی که در توضیحات زمان فروش ارائه شده باشد.
4-6- یجاد هرگونه وبسایت نامتعارف شامل هرگونه توهین و فحاشی به افراد (به خصوص سران کشور)، متون سیاسی و غیر اخلاقی، مخل نظم عمومی، مخل امنیی ملی و خلاف عرف ممنوع می‌باشد و به محض مشاهده دسترسی کاربر به سیستم مسدود می شود و وبسایت ایجاد شده از سیستم پرتال حذف می گردد. همچنین تمامی در صورت لزوم به پلیس فتا و مراجع قانونی ارجاع داده خواهد شد.
4-7-  امکان انصراف از سفارش و فسخ قرارداد تنها باتوجه به شرایط فسخ قرارداد و یا قبل از تایید نهایی توسط تهران تِک امکان پذیر خواهد بود.

4-8- هزینه تمدید سالانه معادل 20% هزینه قرارداد با احتساب نرخ تورم سالانه است. در صورتی که ماژول های سفارشی در آینده نیر درخواست داده باشید، 20% هزینه این ماژول ها بعلاوه نرخ تورم نیز لحاظ خواهد شد.لازم به ذکر است تخفیف هایی که در هنگام تمدید بر روی قیمت ها لحاظ شده باشد،جهت تمدید معتبر نخواهند بود.
4-9- از فضای هاست فقط برای وب سایت سفارش داده شده می توان استفاده کرد،بدین معنی که شما نمی توانید  جهت  هیچ گونه برنامه یا وب سایت و یا هرگونه عملیات  غیر مرتبط دیگر را از این هاست استفاده کنید.
4-10- باتوجه به هسته مشترک و فراهم ساختن قابلیت بروز رسانی خودکار بر روی وب سایت ها، امکان تغییر هاست وب سایت توسط شما وجود ندارد. تهران تِک همواره از پرقدرتمند ترین سرورها استفاده کرده و تمامی مکانیزم های امنیتی و پشتیبان گیری از وب سایت ها و محتوا ها را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. بنابراین نیاز به تمهیداتی از سمت شما نیست.
   4-11- مسئولیت محتوا و خدماتی که بر روی وب سایت خود ارائه می دهید بر عهده شما است، در صورت نوشتن محتوا یا ارائه خدمات یا محصولاتی که خلاف قوانین کشور باشد اطلاعات شما در اختیار مراجع استعلام کننده قرار می گیرد.

4-12- تمامی وب سایت هایی که توسط تهران تِک ارائه می گردند فقط بر روی دامنه ای قابل ارائه است که در زمان ثبت سفارش توسط مشتری ارائه شده است. در صورت نیاز به تغییر دامنه تمامی هزینه های جابجایی ، لایسنس های خریداری شده برای دامنه نام برده مجددا محاسبه و ارائه می گردد.

4-13- سورس وب سایت های ارائه شده توسط تهران تِک به صورت انحصاری نزد تهران تِک محفوظ بوده و در صورت نیاز مشتری به سورس وب سایت ها معادل 70% مبلغ کل سفارش به اضافه نرخ تورم روز مورد مذاکره از مشتری نقدا و به صورت یکجا دریافت و سورس کد ها ارائه می گردد.

4-14- در صورتی که دامنه توسط مشتری قبلا ثبت شده باشد نیاز است که نیم سرور NameServer  ها متناسب با نیاز تهران تِک تغییر نماید.

4-15-  در صورتی که مشتری توانایی کافی برای مدیریت و استفاده از وب سایت های ارائه شده را نداشته باشد ، تهران تِک در قالب بسته های آموزشی در محل تهران تِک یا مشتری می تواند آموزش های لازم و کافی را با محاسبه هزینه آموزش ارائه نماید.این مورد برای تمامی موارد، سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط تهران تِک صادق است مگر مواردی که در توضیحات سفارش عدم دریافت هزینه مبنی بر آموزش ذکر شده باشد.

4-16- وب سایت های عمومی که توسط تهران تک به صورت کلی ارائه می گردند به معنی فروش قطعی نبوده وصرفا به صورت اجاره به شرط پرداخت حق اشتراک است.

4-17- تمامی مالکیت معنوی اثر،وب سایت ارائه شده برای تهران تِک محفوظ بوده تهران تِک می تواند منفردا نسبت به درج کپی رایت در هر بخش از اثر یاد شده اقدام نماید.

4-18- در صورت استفاده مشتری از طرح های اقساطی جهت بهره مندی از خدمات طراحی و راه اندازی وب سایت در صورتی که 1 قسط از تمام اقساط پرداخت نگردد تهران تک می تواند به صورت یکطرفه تمامی خدمات را منقضی و مشتری از بهرهمندی سرویس های دریافتی محروم می گردد. در صورت توافق به ادامه مجدد همکاری به ازاء هر قسط معوقه 30% از کل قرارداد اصلی فروش محاسبه شده در روز مذاکره به عنوان جریمه از مشتری دریافت می گردد.

 1. پشتیبای و محاسبات هزینه سرویس و خدمات خدمات (تهران تِک)

خدمت (تهران تِک) شامل موارد زیر است:

5-1- اصلاح قیمت ها و فی خدمات. (تهران تِک) ممکن است فی هر گونه خدمات (تهران تِک) را بدون اطلاع قبلی مشتری، اصلاح نماید.

5-2-  مدیریت و نسخه پشتیبان اطلاعات. به جز مواردی که (تهران تِک) صریحاً به صورت کتبی متعهد گردد، مشتری منفرداً و کاملا مسوول مدیریت و تهیه نسخه پشتیبان از همه اطلاعات خود و نیز به روزرسانی، ارتقاء و نصب وصله های نرم افزاری، برای نرم افزارهای مرتبط با خدمات (تهران تِک) و مورد استفاده خود است.

5-3- دوره زمانی عملیات نگهداری.(تهران تِک) ممکن است دوره های زمانی عملیات نگهداری، حداقل به صورت هفتگی داشته باشد که  مشتری آن را  می پذیرد و با آن موافق است. مشتری درک می کند و موافق است که در هنگام عملیات نگهداری، برخی یا همه خدمات مشتری، ممکن است موجود نباشند. مشتری همچنین درک می کند و موافق است که (تهران تِک) حق دارد، عملیات نگهداری اضطراری در هر زمان که صلاح بداند، انجام دهد و در هنگام آن برخی یا همه خدمات مشتری ممکن است موجود نباشند.

5-4- اعطای مجوز تنها برای تصرف. مشتری می پذیرد که مشتری هیچ گونه ادعای تملکی در مورد هرگونه تجهیزات اعطایی به مشتری بوسیله (تهران تِک) ندارد و مشتری موافق است که هرگونه تدارک تجهیزات تنها به مشتری مجوز تصرف آن تجهیزات را می دهد. پرداختهای مشتری برای تجهیزات هیچ گونه حق مالیکتی درمورد آن تجهیزات ایجاد نخواهد کرد.

5-5-   ثبت دامنه. خدمات ثبت دامنه (تهران تِک) شامل اعطای تقاضای ثبت دامنه به ثبات مربوطه (Registrar) است،  که برای دامنه ir مرکزپژوهشگاه دانشهای بنیادِین ایران و سایت nic.ir فعال است. هیچ گونه تضمینی وجود نخواهد داشت و (تهران تِک) اعطای هرگونه تضمینی در این زمینه را رد میکند که درخواست خاصی برای ثبت دامنه از طرف ثبات مربوطه (Registrar)، پذیرفته شود، تصویب شود و ثبت گردد. مشتری درک می کند و موافق است که هر نام دامنه تنها یک بار ثبت می گردد. بنابراین مسوولیت فراهم ساختن اطلاعات دقیق کاملا بر عهده مشتری است. مشتری درک می کند که فی پرداختی ثبت دامنه سایر کشورها (به غیر از ایران) حتی اگر ثبت دامنه آنها رد شود، غیر قابل بازگشت است(چرا که فی تنها برای اعطای تقاضای ثبت دامنه به ثبات آن کشور دریافت می گردد). مشتری درک می کند و می پذیرد که هر ثبات خاصی ممکن است هزینه های جانبی دیگری داشته باشد که مشتری آن را پرداخت خواهد کرد.

5-6- خدمات و محصولات اشخاص ثالث(حقیقی یا حقوقی). مشتری می پذیرد و موافق است که هر گونه توصیه انجام شده بوسیله کارمندان (تهران تِک) برای استفاده از خدمات و محصولات اشخاص ثالث، تنها توصیه آن کارمندان است و ربطی به (تهران تِک) ندارد. (تهران تِک) تضمینی در مورد جامعیت و یا کیفیت خدمات و محصولات آن اشخاص ثالث نمی دهد.

5-7- حق (تهران تِک) برای جلوگیری و قطع. اگر مشتری مفاد این سند را نقض نماید، بدون توجه به اینکه قبول مفاد این سند ممکن است قرارداد یا موافقتنامه دیگری را نقض کند،  (تهران تِک) ممکن است بنا به صلاحدید خود منفرداً، از دادن خدمات به او (چه بالقوه، جدید یا موجود) امتناع کند و یا خدمات او را با یا بدون اطلاع قبلی قطع نماید.

 1. استفاده از خدمات (تهران تِک)

 

6-1-  حساب کاربری مشتری، تنها مشتری می تواند از حساب کاربری مشتری استفاده کند که این حساب همه اطلاعات مالی مربوط به خدمات مشتری و نیز فضای خاص در وب سرور که (تهران تِک) درجهت اعطای خدمات به مشتری برای او تخصیص داده است، در بر می گیرد. مشتری حق انتقال، فروش، اجاره، تخصیص بخش یا همه این حساب کاربری را به هر نحوی، به شخص(حقیقی یا حقوقی) دیگر ندارد، مگر آنکه از (تهران تِک) رضایت نامه کتبی در مورد آن دریافت کند.

6-2- گذرواژه (Password)مشتری. مشتری موافق است که گذرواژه امنی برای حساب کاربری خود داشته باشد. مشتری منفرداً مسوول تغییر و نگهداری گذرواژه مشتری است تا امنیت دسترسی به حساب کاربری مشتری تامین گردد. مشتری منفرداً مسوول فاش نشدن گذرواژه خود است و (تهران تِک) درباره آن مسوولیتی ندارد. اگر مشتری گذرواژه خود را فراموش کند یا  گم کند یا نیاز به گذرواژه جدیدی پیدا کند، مشتری موافق است که همه معیارها و فرایندهای حفاظتی (تهران تِک) را برای احراز هویت طی نماید. مشتری درک می کند و موافق است که اگر نتواند هویت خود را ثابت کند و یا رضایت امنیتی (تهران تِک) را (بنا به صلاحدید (تهران تِک) منفرداً) در مورد احراز هویت خود تامین نماید، (تهران تِک) این حق را برای خود محفوظ می دارد تا از بخشی یا همه  درخواستهای مشتری مرتبط با خدمات (تهران تِک) و حساب کاربری او جلوگیری کند.

6-3 مالکیت حساب کاربری مشتری و وب سایت مشتری. مشتری می پذیرد، تضمین می کند و موافق است که مالک حساب کاربری مشتری تنها شخصی (حقیقی یا حقوقی) است که نام او در بانک اطلاعاتی (تهران تِک) به عنوان مالک حساب کاربری مشتری(مالک حساب) آمده است. تنها مالک حساب ممکن است تغییر(شامل تغییر مالک) در حساب کاربری مشتری با اطلاع کتبی (تهران تِک) ایجاد کند.  مشتری همچنین می پذیرد و موافق است که صاحب قانونی وب سایت میزبانی شده تحت حساب کاربری مشتری تنها مالک حساب خواهد بود مگر در مواردی که مشتریِ مشتری صاحب وب سایت باشد.در مواردی که در مالکیت حساب کاربری مشتری و یا وب سایت شبهه ای وارد شود،  مشتری می پذیرد در کلیه موازین و معیارها و فرایندهای امنیتی (تهران تِک)(شامل روالهای احراز هویت (تهران تِک))، همکاری کند و به آن پایبند باشد.

6-4-  استفاده قانونی و اخلاقی مشتری. مشتری موافق است که در استفاده از خدمات (تهران تِک)، قوانین مربوطه ( نه محدود ولی شامل قوانین کشوری)  را رعایت نماید واز این خدمات جهت مصارف غیراخلاقی، افتراآمیز و خلاف خط مشی (تهران تِک)، استفاده نکند.

6-5- تضمین ها و مسوولیت های مشتری. مشتری می پذیرد و موافق است که (تهران تِک) تنها مرجع تشخیص آنست که مشتری مفاد این سند را نقض کرده یا خیر. مشتری منفرداً مسوول هر مساله قانونی است که در رابطه با استفاده مشتری از خدمات (تهران تِک) به وجود می آید. مشتری تضمین می کند و متعهد می شود که حقوق لازم برای استفاده یا اجازه برای استفاده هر چیزی که بر بستر خدمات (تهران تِک) استفاده می کند را، دارا است و این استفاده، توزیع، عرضه، انتقال و یا نمایش هرگونه اطلاعات برای عموم شامل موارد زیر نیست و نخواهد بود:

6-6-  مخدوش کردن بالفعل و بالقوه هر گونه حقی از اشخاص ثالث(حقیقی یا حقوقی) شامل، حق مولف، حق اختراع، علائم تجاری، اسرار تجاری یا هر حق مالکیت دیگری.

6-7-  انجام بالفعل و بالقوه تخلف شامل تبلیغات دروغ، رقابت ناسالم، افترا، تعرض به حریم خصوصی اشخاص(حقیقی یا حقوقی).

6-8- ایجاد بالفعل و بالقوه هرگونه نزاع یا دعوی حقوقی.

6-9-  حاوی بالقوه یا بالفعل هر چیز غیرقانونی، مضر، فریب آمیز، افتراآمیز، بدگویانه، تهدیدکننده، توهین آمیز، آزاردهنده، مبتذل و وقیح.

6-10- حاوی بالفعل و بالقوه هر چیز نژادپرستانه، اهانت آمیز به اقوام و فرهنگها و ادیان.

6-11-  حاوی بالفعل و بالقوه هر چیز دیگری که باعث تخلف جنائی شود و مسوولیتهای مدنی برانگیزد یا قوانین اجرایی را مخدوش کند.به علاوه مشتری تضمین می کند که مشتری عضو هیچ سازمان تروریستی نیست و در هیچ فعالیت تروریستی (تهران تِک) نداشته است. مشتری موافق است که (تهران تِک) و هر شخص ثالث مرتبط با (تهران تِک) (شامل نمایندگان فروش)، کارمندان، مدیران، منشیان، وکلا، مستخدمین، مشاورین، پیمانکاران، مأموران،  زیرمجموعه ها و (تهران تِک)های تابعه (تهران تِک) از هرگونه ادعای دِین یا دعوی حقوقی به هر نحو، که ناشی از نقض مفاد این سند ازطرف مشتری است یا ادعای هر شخص ثالث دیگری، مصون است.

6-12-  تلاش مشتری برای جلوگیری از خرابی. مشتری باید به طور فعال در جهت جلوگیری از هر گونه صدمه به سیستم های (تهران تِک) شامل صدمات ویروسی، تلاش کند. (تهران تِک) این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بنا به صلاحدید خود منفرداً برنامه های ضد ویروس اجرا کند تا میزان صدمات بالفعل و بالقوه را کاهش دهد.

6-13-  رفتارهای ممنوعه دیگر. مشتری اجازه ندارد و نباید برای مهندسی معکوس(reverse engineering)، کامپایل معکوس، از هم باز کردن سیستمها، یا هر گونه تلاشی برای بدست آوردن کد برنامه ها از سخت افزار، نرم افزار یا هر چیز دیگری که برای مشتری بوسیله (تهران تِک) فراهم می شود، عملی انجام دهد.

6-14- ارتقاء اجباری. اگر (تهران تِک) به صلاحدید خود منفرداً، تشخیص دهد که مشتری یا حساب کاربری او، کارایی سرورها یا یکپارچگی شبکه (تهران تِک) را به شدت تحت تاثیر قرار داده است یا حساب کاربری مشتری بسیار بیشتر از پهنای باند یا فضای دیسک تخصیص داده شده به مشتری، مصرف می کند، ممکن است (تهران تِک) از مشتری بخواهد و مشتری باید به این خواسته رضایت دهد تا حساب کاربری مشتری به میزان کافی بنا به صلاحدید (تهران تِک) منفرداً، ارتقاء یابد.

6-15- خط مشی ها و مجوزهای سایرین. استفاده مشتری از شبکه و منابع محاسباتی یا خدمات سایرین با توجه به مجوزها و شرایط و ضوابط استفاده خود آنها صورت می گیرد. در شرایطی که تداخلی بین خط مشی ها و شرایط سایرین با این سند ایجاد گردد، مشتری موافق است که مفاد این سند ارجح است.

6-16- ثبت دامنه. مشتری موافق است که با ارسال فرم ثبت سفارش برای ثبت دامنه، مشتری تضمین می کند که اطلاعات ارسالی صحیح، دقیق و کامل است و هر گونه تغییری محتمل در آینده در این اطلاعات بوسیله ثبات مربوطه، ممکن است فرایند زمانبری باشد. مشتری همچنین می پذیرد و موافق است که صرف ارسال فرم ثبت سفارش برای ثبت دامنه، از ایراد در ثبت یا استفاده بعدی مصون نخواهد داشت.

6-17-  خط مشی های ثبتی سایر ثباتها.  ثبت نام دامنه مشتری در یک ثبات، با توجه به شرایط وضوابط ثبت نام دامنه از طرف ثبات مربوطه انجام خواهد شد. در مواردی که شرایط و ضوابط آن ثبات با مفاد این سند تداخل داشته باشد، مشتری موافق است که مفاد این سند ارجح است.

6-18- کاربر ملزم به رعایت کلیه قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی در خصوص استفاده از کارتهای پیش پرداخت ارزی بوده و در صورت تخلف از قوانین مذکور، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن را شخصاً بر عهده می گیرد.

 

 1. سوء استفاده و نقض عهد مشتری

1-7- تعریف سوء استفاده مشتری. هرگونه سوء استفاده مشتری به عنوان نقض این سند تلقی خواهد شد.  تعیین اینکه چه چیز سوء استفاده مشتری است در صلاحیت (تهران تِک) منفرداً است.

سوء استفاده مشتری شامل استفاده از خدمات (تهران تِک) در فعالیتهای جنائی(شامل تصاویر خلاف عفت از کودکان و کلاه برداری)، مخدوش کردن حقوق معنوی اشخاص(حقیقی یا حقوقی)، نمایش چیزهای مبتذل، اهانت آمیز، افتراآمیز، تهدیدآمیز، بهره گیری از خدمات (تهران تِک) برای اختلال در استفاده طبیعی سایر مشتریان، تولید انبوه فرایندها(spawning processes)، مصرف بی رویه حافظه اصلی، پردازنده و پهنای باند، ارسال هرزنامه(Spam) یا انبوه نامه های الکترونیکی(چه باعث ایجاد اختلال در خدمات گیری سایر مشتریان بشود یا نشود)، دسترسی یا استفاده بدون مجوز به اطلاعات، سیستمها یا شبکه(شامل هرگونه تلاشی برای درآوردن، پیمودن و آزمون نقاط ضعف سیستم یا شبکه یا انجام رخنه امنیتی، بدون مجوز از طرف صاحب سیستم یا شبکه) و ایجاد ارتباط بین خدمات (تهران تِک) به هر کاربری(شامل بمباران پست الکترونیک(Mail bombing) و Flooding ، تلاش عمدی برای بارگذاری زیاد به سیستم، و حملات Broadcast). بدون ایجاد محدودیت در آنچه پیش از این ذکر شد، (تهران تِک) مشخصا ذخیره و نگهداری هر گونه نرم افزار دزدی، استفاده از هرگونه نرم افزار  IRC bot و پروکسی(شامل “bnc” و “eggdrop”)، ذخیره یا استفاده از هرگونه نرم افزار مورد استفاده برای Hack و Crack، ذخیره و یا فروش فهرست های پست الکترونیک انبوه مورد استفاده در ارسال هرزنامه ها یا ارسال انبوه نامه الکترونیکی، جعل هر گونه TCP/IP Packet header یا هر بخشی یا header  یک نامه الکترونیکی، را ممنوع اعلام می کند. مشتری درک میکند و می پذیرد و موافق است که سوء استفاده مشتری، باعث خواهد شد تا (تهران تِک) فی الفور نسبت به قطع کلیه خدمات مشتری اقدام کند.

2-7-  ارسال هرزنامه(Spam). مشتری می فهمد و می پذیرد که (تهران تِک) هرگز ارسال انبوه نامه های الکترونیکی یا پیام های تبلیغاتی در شبکه اینترنت را تحمل نخواهد کرد، که این شامل نگهداری از یک SMTP باز یا دخیل شدن در ارسال هرزنامه با استفاده از خدمات یک (تهران تِک) فراهم کننده خدمات اینترنت(ISP) دیگر یا میزبان وب دیگر، یا وجود پیوند از داخل محتویات یک هرزنامه به وب سایتی که در سرورهای (تهران تِک) میزبانی می شود، و یا فروش یا توزیع هر گونه نرم افزاری از طریق وب سایت که کار ارسال هرزنامه را تسهیل کند، نیز می شود. ارسال هرزنامه اکیداً ممنوع است و فی الفور باعث نقض این سند خواهد شد و متعاقب آن (تهران تِک) کلیه خدمات مشتری را قطع خواهد کرد.

3-7- معیارهای انضباطی. در صورت سوء استفاده مشتری، (تهران تِک) ممکن است به صلاحدید خود منفرداً، معیارهای انضباطی خاصی، نظیر دادن هشدار، به تعلیق درآوردن و یا قطع کردن حساب کاربری مشتری و کلیه خدمات (تهران تِک) به مشتری را به اجرا درآورد. اگر مشتری به تعلیق درآید و (تهران تِک) بخواهد که تعلیق مشتری را خاتمه دهد، (تهران تِک) ممکن است بنا به صلاحدید خود منفرداً هزینه ای برای اتصال مجدد مشتری قبل از برقراری خدمات (تهران تِک) برای مشتری طلب کند. مشتری می پذیرد و موافق است که اگر حساب کاربری مشتری معلق گردد، (تهران تِک) ممکن است مراجعین به وب سایت مشتری را به صفحه پشتیبانی فنی وب سایت هدایت کند. همچنین مشتری موافق است که (تهران تِک)(شامل کارمندان، نمایندگان، مدیران، زیرمجموعه ها، (تهران تِک)های تابعه، فروشندگان) برای به تعلیق درآوردن حساب کاربری مشتری، در مقابل هرگونه ادعای ضرر و زیان یا دعوی قانونی مصون است.

4-7-  نظارت. (تهران تِک) این حق را برای خود محفوظ می دارد و مشتری نیز بر آن رضایت دارد که (تهران تِک) بر خدمات عرضه شده خود، و محتویات وب سایت مشتری برای اطمینان از عدم نقض مفاد این سند، نظارت کند. هرچند مشتری درک می کند که (تهران تِک) نظارت برارتباطات، فعالیتها و محتویات وب سایت مشتری را به عنوان رویه عمومی انجام نمی دهد و (تهران تِک) داشتن هرگونه رویه عمومی برای چنین کاری را، از خود صریحاً سلب می نماید.

5-7-  تشخیص نادرست. مشتری می پذیرد که فعالیت مشتری ممکن است به اشتباه به عنوان سوء استفاده مشتری تلقی گردد. یک مشتری که معتقد است در مورد او تشخیص نادرست انجام شده است، می تواند از مدیر واحد پشتیبانی درخواست تجدید نظر کند. تعیین اینکه آیا فعالیت مشتری، سوء استفاده بوده یا خیر تنها در صلاحیت (تهران تِک) منفرداً می باشد. همچنین مشتری موافق است که (تهران تِک)(شامل کارمندان، نمایندگان، مدیران، زیرمجموعه ها، (تهران تِک)های تابعه، فروشندگان) در رابطه با تشخیص نادرست در مورد اینکه فعالیت مشتری سوء استفاده بوده یا نبوده، در مقابل هرگونه ادعای ضرر و زیان یا دعوی قانونی مصون است.

6-7-  نقض مفاد سند. مشتری موافق است که هرگونه فعالیتی از طرف مشتری، سایر مشتریان (تهران تِک) و هرکس دیگری که از خدمات (تهران تِک) استفاده می کند و یا به نحوی مرتبط با (تهران تِک) است، که مفاد این سند را مخدوش می کند را به (تهران تِک) گزارش دهد. اگر مشتری در مورد اینکه فعالیت خاصی مفاد این سند را مخدوش می کند یا خیر، مردد است، باید در این مورد (تهران تِک)  را مطلع سازد تا (تهران تِک) آن را تعیین کند. تعیین  اینکه آیا فعالیت خاصی مفاد این سند را مخدوش می کند یا خیر، تنها در صلاحیت (تهران تِک) منفرداً می باشد.

7-7- مسوولیتهای مدنی یا جنایی برای نقض. مشتری می پذیرد و موافق است که هرگونه نقض مفاد این سند ممکن است پیگرد قانونی یا جنایی بعدی داشته باشد.

 

 1. قطع

1-8-  علت قطع. مشتری می فهمد، می پذیرد و موافق است که اگر (تهران تِک) متوجه شود، که مشتری به هر نحوی، مفاد این سند را نقض کرده است، (تهران تِک) این حق را برای خود محفوظ می دارد که فی الفور بدون اطلاع قبلی، خدمات مشتری را قطع کند.در این صورت، (تهران تِک) هیچگونه دِینی نخواهد داشت و مشتری نیز اقرار می کند که هیچگونه ادعایی در برابر(تهران تِک) برای قطع خدمات، متعاقب نقض مفاد این سند از طرف مشتری، نداشته باشد.

2-8-  ورشکستگی. در صورت ورشکستگی مشتری، (تهران تِک) ممکن است ، خدمات خود به مشتری را با یا بدون اطلاع قبلی قطع کند و مشتری موافق است (تهران تِک) در چنین شرایطی از هرگونه ادعایی مصون خواهد بود.

 1. غرامت

همچنین مشتری موافق است که (تهران تِک) و هر شخص ثالث وابسته به آن(شامل نمایندگان فروش)، کارمندان و نمایندگان و مدیران و زیرمجموعه ها (تهران تِک)، (تهران تِک)های تابعه و فروشندگان (تهران تِک)، در مقابل هرگونه ادعای ضرر و زیان، دعوی حقوقی، پرداخت غرامت، پیگرد قانونی از طرف مشتری در رابطه با استفاده از خدمات (تهران تِک) مصون هستند.

 1. محدودیت دِین

 

برای حداکثر میزان پیش بینی شده در قانون، در هیچ رخدادی و تحت هیچ شرایطی (تهران تِک) (شامل کارمندان، مدیران، منشیان، وکلا، مستخدمین، مشاورین، پیمانکاران، مأموران،  زیرمجموعه ها و (تهران تِک)های تابعه) و هر شخص(حقیقی یا حقوقی) دیگری که در ایجاد، تولید یا توزیع خدمات (تهران تِک) دخیل است، دِینی در قبال از دست دادن نام دامنه یا هرگونه زیان فردی یا تجاری، کاهش سود، افزایش هزینه، افزایش هزینه محصولات یا خدمات جایگزین، یا هرگونه صدمه یا زیان به هر نحوی که باشد، یا  صدمه جانبی به هر صورتی – حتی اگر آن صدمه محتمل از توصیه (تهران تِک) باشد- (الف) منتج از استفاده یا عدم استفاده از خدمات (تهران تِک) یا (ب) در ارتباط با مهاجرت یا جابجایی (تهران تِک) یا تجهیزات متعلق به مشتری و یا (تهران تِک)، نخواهد داشت. کل دِین (تهران تِک) در قبال مشتری یا هر شخص ثالث دیگری، اگر وجود داشته باشد، برای هر گونه صدمه مرتبط با خدمات (تهران تِک)، شامل هرگونه قصور یا فراموشی (تهران تِک) یا نمایندگان (تهران تِک)، محدود به فی نصب و راه اندازی یا فی ماهانه پرداختی مشتری به (تهران تِک) (هرکدام که بیشتر باشد) خواهد بود و بیشتر از آن نخواهد بود.

 1. سلب مسوولیت

 

1-11-  عدم تضمین. به غیر از مواردی که صریحاً در این سند قید شده اند، هیچ رای و نظری چه کتبی، چه شفاهی و چه به هر صورت دیگری، که بوسیله (تهران تِک)، کارمندان و مأموران (تهران تِک)، داده شود، هیچگونه تضمینی بوجود نخواهد آورد و اعتماد مشتری به چنین اطلاعاتی یا رای و نظری، تنها با تشخیص خود مشتری منفرداً انجام می شود و (تهران تِک) به هیچ وجه دِینی به کسی در قبال چنین اعتمادی نخواهد داشت.

2-11-  نسخه پشتیبان اطلاعات و تامین بیمه. مشتری می پذیرد و موافق است تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات مشتری و نگهداری و تامین بیمه لازم برای تجهیزات مشتری، تنها در حیطه مسوولیت مشتری است و (تهران تِک) در قبال آن هیچگونه مسوولیتی ندارد.

3-11- تغییر، اصلاح، جابجایی و نبود نسخه پشتیبان از اطلاعات. مشتری موافق است که (تهران تِک) ممکن است نرم افزارها، برنامه های کاربردی، داده ها، سخت افزارها و تجهیزات مرتبط با خدمات مشتری را به هر نحوی، بدون هیچگونه محدودیت، متوقف کند، ارتقاء دهد، جایگزین کند، اصلاح نماید، تغییر دهد و یا به طور فیزیکی جابه جا کند. مشتری درک می کند و می پذیرد و موافق است که تغییرات ذکرشده در خدمات (تهران تِک)، ممکن است، محتویات و برنامه های کاربردی شخصی شده مشتری را تحت تاثیر قراردهد.(تهران تِک) هیچگونه تضمینی از هر نوع، درمورد کارایی، شرایط و موجودیت محتویات و برنامه های شخصی شده مشتری، نمی دهد. مشتری هم چنین می پذیرد و موافق است که تنها خود مشتری مسوول محتویات و برنامه های شخصی شده خود در مدیریت و تهیه نسخه های پشتیبان از هر یا همه اطلاعات مشتری و تامین بیمه لازم برای تجهیزات مشتری است و (تهران تِک) دراین زمینه هیچگونه مسوولیت یا دِینی ندارد.

4-11-  اطلاعات سیستم. (تهران تِک) هیچگونه تضمینی به هر نحو، در مورد کیفیت، دقت، اعتبار داده ها و یا اطلاعات موجود نمی دهد. استفاده از اطلاعات بدست آمده از یا از طریق (تهران تِک) تنها با مسوولیت مشتری منفرداً انجام می شود.

5-11- اطلاعات شبکه های متصل. مشتری می پذیرد که داده ها و اطلاعات موجود در شبکه های متصل ممکن است دقیق نباشد و اینکه (تهران تِک) توانایی یا اختیاری در مورد داده و اطلاعات آن ندارد. (تهران تِک) هیچگونه تضمینی به هر نحو، در مورد دقت، کیفیت یا اعتبار داده و اطلاعاتی که در شبکه های متصل موجود است یا در آن رد و بدل می شود، نمی دهد. استفاده از داده و اطلاعات بدست آمده، از یا از طریق خدمات (تهران تِک) تنها با مسوولیت مشتری منفرداً انجام می شود.

6-11- مجوزهای اشخاص ثالث. مشتری درک می کند و می پذیرد که (تهران تِک) تلاش معقولی برای فراهم کردن فنآوری، توسعه و ابداعات(که مجموعا “فنآوری” به آن اطلاع می گردد) می کند که بخشی از آن تحت مجوز و نشان تجاری اشخاص(حقیقی یا حقوقی) ثالثی است. هرچند که (تهران تِک) هیچگونه تضمینی به هر نحو، در مورد کیفیت، دقت، قابلیت اطمینان و اعتبار یا ادامه موجودیت هر یا همه جنبه های آن فنآوریها، نمی دهد. علاوه براین (تهران تِک) مشخصا در مورد هر گونه تضمین درباره قابل فروش بودن، یا مفید بودن (برای هدف خاصی) آن فنآوریها،  از خود سلب مسوولیت می کند. علاوه براین مشتری، (تهران تِک) (شامل کارمندان، مدیران، منشیان، وکلا، مستخدمین، مشاورین، پیمانکاران، مأموران،  زیرمجموعه ها و (تهران تِک)های تابعه) را از هرگونه ادعای دِینی به هر نحو در مورد لغو هر مجوز اعطایی اشخاص ثالث که منجر به آسیب بالفعل یا بالقوه، صدمه، هزینه به مشتری یا کسب وکار مشتری یا زیرمجموعه های مشتری، یا مشتریان مشتری و هرکس یا چیزی که به مشتری مربوط شود، مصون می دارد. استفاده از فنآوریهایی که از یا از طریق (تهران تِک) یا اشخاص ثالث ذکر شده، بدست می آیند، به صورت مستقیم یا غیرمستقیم تنها با مسوولیت مشتری منفرداً انجام می شود.

7-11- محصولات (تهران تِک)های دیگر. در مورد محصولات و خدمات (تهران تِک)های دیگر، هر اشاره ای که انجام گیرد، یا گفته ای که بیان شود، بوسیله (تهران تِک) یا اشخاص ثالث مرتبط با (تهران تِک)(شامل نمایندگان فروش) یا کارمندان (تهران تِک)، مدیران، وکلا، مشاورین، پیمانکاران، مأموران، (تهران تِک) های زیرمجموعه، تنها به قصد اطلاع رسانی است و به معنی صحه گذاشتن و توصیه (تهران تِک) یا نهادهای ذکر شده در این ماده نیست. (تهران تِک) هر گونه مسوولیت یا دِینی را در مورد هر گونه بیان یا تضمینی از طرف فروشندگان محصولات (تهران تِک)های دیگر از خود سلب می کند.

8-11-  وب سایت. خدمات، اطلاعات و داده هایی( که در اینجا به آن “اطلاعات” اطلاق می کنیم.) که در وب سایت (تهران تِک) ارائه می گردند، تنها به صورت همان چیزی که هست، ارائه می شوند وهیچگونه تضمینی از هیچ نوع ندارند.  (تهران تِک) صریحاً هر گونه مسوولیت یا دِینی را در مورد هر گونه بیان یا تضمینی برای قابل فروش بودن، یا مفید بودن (برای هدف خاصی) را از خود سلب می کند. (تهران تِک) مطلقا دِینی در رابطه با اطلاعات شامل دِین برای آسیب به رایانه، سخت افزار، داده ها، اطلاعات و کسب و کار مراجعه کننده وب سایت، که منتج از اطلاعات یا فقدان اطلاعات وب سایت باشد، ندارد.

 

 1. (تهران تِک) دِینی برای موارد زیر ندارد:

1-12- هرگونه صدمه ایجاد شده، کلی یا جزیی، ناشی از عملکرد یا فراموشی یا غفلت یا شرایط محتمل خارج از کنترل (تهران تِک)، در تحصیل، گردآوری یا تحویل اطلاعات.

2-12-  هر گونه خطا، از قلم افتادگی یا عدم دقت در اطلاعات بدون توجه به اینکه چه چیز باعث آن شده، یا تأخیر یا وقفه در تحویل اطلاعات.

3-12-  هر تصمیم اتخاذ شده یا عمل انجام شده یا نشده با اعتماد به اطلاعات عرضه شده در وب سایت. (تهران تِک) هیچگونه تضمین و تعهدی در مورد توالی، دقت، جامعیت اطلاعات موجود در وب سایت یا اینکه این اطلاعات قابل اطمینان هستند، نمی دهد. (تهران تِک) هیچگونه تضمین و تعهدی درمورد اینکه اطلاعات پیوسته و بدون خطا باشند یا اینکه کاستی ها قابل اصلاح باشند، نمی دهد. مشتری هیچگونه ادعا، شکایت یا پیگردی در قبال (تهران تِک) برای بخش یا بخشهایی از وب سایت که دسترسی به آنها ممکن است نیاز به بارگیری Cookie وب سایت داشته باشد، ندارد. “(تهران تِک)” در این ماده شامل امور، واحدها، بخشها، زیرمجموعه ها و (تهران تِک)های مادر (تهران تِک) و برای هرکدام، شامل کارمندان، مدیران، وکلا، مشاورین، پیمانکاران، مأموران، تأمین کنندگان و تجار وابسته است.

 

 1. پرداخت

 

1-13-  دوره صورتحساب. صدور صورتحساب یا فاکتور مشتری، ممکن است به عوامل مختلفی مانند تاریخی که مشتری، مشتری (تهران تِک) شده است، بستگی داشته باشد. تدارک خدمات (تهران تِک) برای مشتری در یک(1) ماه، یک دوره صورتحساب است که آغاز آن نخستین روز ماه و پایان آن آخرین روز ماه تقویمی  است. دوره صورتحساب در سر هر ماه تجدید خواهد شد، تا زمانیکه (تهران تِک) یک “درخواست انصراف” از طرف مشتری (با توجه به ماده انصراف در این سند) دریافت کند. اولین دوره صورتحساب مشتری از همان روزی که (تهران تِک) فرم سفارش را دریافت می کند، آغاز می گردد. اگر (تهران تِک) فرم سفارش را در اولین روز یا روزهای بعدی نخستین روز در هر ماه تقویمی دریافت کند، (تهران تِک) ممکن است نرخ فی آن ماه را بر اساس روزهای باقیمانده آن ماه تقویمی محاسبه کند. (تهران تِک) این حق را برای خود محفوظ می دارد تا به صلاحدید خود در هر زمان بدون اطلاع مشتری، دوره صورتحساب را تغییر دهد به طوریکه ممکن است برای مشتری  به تناوب کمتر یا بیشتری صورتحساب صادر گردد.  زمانهایی که در آن حساب کاربری مشتری معلق می شود نیز در دوره صورتحساب لحاظ خواهد شد.

2-13-  سررسید پرداخت. مشتری باید اطمینان حاصل کند که مبلغ صورتحساب را تمام و کمال قبل از شروع هر دوره صورتحساب و نیز دوره صورتحساب نخستین، به (تهران تِک) پرداخت کرده باشد. مشتری منفرداً، مسوول حصول اطمینان از اینکه (تهران تِک) مبلغ صورتحساب را قبل از سررسید مربوطه دریافت کرده است، می باشد. (تهران تِک) ممکن است، بنابه صلاحدید خود منفرداً، تصمیم به عدم ارائه خدمات (تهران تِک) به مشتری پیش از دریافت کامل مبلغ صورتحساب بگیرد.

3-13-  روشهای پرداخت. روشهای پرداخت قابل قبول برای (تهران تِک)، چک، پرداخت نقدی، واریز نقدی به حساب های بانکی مورد قبول (تهران تِک) ، کارت اعتباری و پرداخت از طریق Paypal می باشند. مشتری چک یا وجه نقد را تنها باید به آدرس ذکر شده در وب سایت (تهران تِک) ارسال نماید.همچنین مشتری در صورت واریز بانکی، مبلغ صورتحساب را تنها باید به حسابهای بانکی ذکر شده در وب سایت (تهران تِک) واریز کند.

4-13-  استفاده بیشتر(Overages). (تهران تِک) ممکن است، برای استفاده بیشتر از میزان مجاز در خدمات خریداری شده از طرف مشتری صورتحساب صادر نماید که شامل استفاده بیشتر از پهنای باند و فضای دیسک می شود. مشتری منفرداً مسوول اجازه دادن یا جلوگیری کردن از استفاده بیشتر است. مشتری می پذیرد و موافق است که (تهران تِک) هیچ الزامی برای هشدار در مورد استفاده بیشتر به مشتری ندارد.

5-13- حساب کاربری معوق.  حساب کاربریِ مشتری در صورتیکه ظرف 5 روز از آغاز دوره صورتحساب پرداخت آن انجام نشود، در وضعیت “معوق” قرار خواهد گرفت .

6-13- جریمه حساب کاربری معوق. حساب کاربریی که در وضعیت معوق قرار گیرد، ممکن است از طرف (تهران تِک) معلق گردد و از استفاده از حساب کاربری جلوگیری شود. مراجعین به وب سایت حساب کاربری معوق ممکن است به صفحه وب پشتیبانی فنی (تهران تِک)، هدایت شوند. حساب کاربری معوقی که برای یک دوره کامل صورتحساب پرداخت نگردد، ممکن است به صلاحدید (تهران تِک) منفرداً، کلیه فایلهای آن بایگانی گردد، یا حذف شود.برای حساب کاربری در زمانی که معوق شده نیز، صورتحساب صادر خواهد شد.

7-13- هزینه برقراری مجدد. (تهران تِک) ممکن است از مشتری بابت بازگرداندن حساب کاربری معوق به وضعیت عادی، هزینه ای تحت عنوان برقراری مجدد خدمات به مبلغ(30% مبلغ کل قرارداد) دریافت کند و مشتری باید این هزینه را پرداخت نماید.

8-13-  تغییرات. (تهران تِک) ممکن است قیمتها و فی خدمات عرضه شده بوسیله (تهران تِک) را، هر زمان که بخواهد، بدون اطلاع مشتری تغییردهد.

9-13- حق کپی رایت طراح در پایین طرح برای (تهران تِک) محفوظ است و مشتری نمیتواند کپی رایت طراح را بدون اطلاع از سایت خود حذف نماید. در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد حق کپی رایت از طرح وی حذف شود بایستی هزینه آن به (تهران تِک) پرداخت گردد و این موضوع در قرارداد ذکر گردد. هزینه حذف حق کپی رایت در قالبها و طرحهای آماده 150 هزار تومان و در طراحی های اختصاصی 300 هزار تومان می باشد. هزینه حذف حق کپی رایت در پروژه های بزرگ توسط (تهران تِک) تعیین می شود.

تبصره: حذف حق کپی رایت باعث نمیشود (تهران تِک) طرح مورد نظر را در نمونه کارهای خود قرار ندهد و تحت هر شرایطی (تهران تِک) میتواند طرح مورد نظر را در لیست نمونه کارهای خود قرار دهد.

10-13-  مالیات. (تهران تِک) مالیات مشمول که طبق قانون باید از مشتری بگیرد را، از مشتری طلب خواهد کرد و مشتری باید بپردازد. مشتری منفرداً مسوول پرداخت مالیات های قانونی خود است.

 

 1. انصراف

 

1-14-  تمدید خودکار. به محض دریافت فرم سفارش از طرف مشتری به (تهران تِک)، مشتری متعهد به اجرای مفاد این سند خواهد شد و تصور (تهران تِک) این خواهد بود که مشتری مفاد این سند را پذیرفته است. مفاد این سند و در صورت وجود، سایرقراردادهای خدمات بین مشتری و (تهران تِک)، به محض رسیدن به پایان مهلت دوره صورتحساب به طور خودکار تمدید خواهد شد، مگر آنکه مشتری به نحو مشخصی “درخواست انصراف” دهد.

2-14- درخواست انصراف. “درخواست انصراف”، به معنی درخواست مشتری، با توجه به مفاد این سند، از(تهران تِک) برای توقف خدمات (تهران تِک) برای یک حساب کاربری مشتری می باشد. برای اینکه درخواست انصراف مشتری معتبر باشد و (تهران تِک) به آن ترتیب اثر دهد، مشتری باید موارد زیر را در درخواست انصراف خود رعایت کند:

3-14-  بر پایه ماهانه. اگر پرداختهای مشتری به صورت ماهانه انجام می شود، درخواست انصراف مشتری، باید به صورت کتبی، بوسیله نمابر، یا پست سفارشی، یا پیک، به واحد پشتیبانی مشتریان(که نشانی آن در وب سایت (تهران تِک) موجود است)، تحویل گردد. مشتری همچنین می تواند، درخواست انصراف خود را به صورت تلفنی، با تلفن 33946532-021 در ساعات 8 صبح الی 5 بعد از ظهر روزهای شنبه الی چهارشنبه، به (تهران تِک) اعلام کند. درخواست انصراف مشتری باید پیش از ساعت 5 بعد از ظهر آخرین روز کاری یک ماه انجام شود تا درخواست انصراف از پایان آن ماه بررسی گردد و حساب کاربری مشتری برای ماه بعد تمدید نگردد و گرنه (تهران تِک) به طور خودکار حساب کاربری مشتری را برای ماه بعد یا دوره صورتحساب بعد تمدید خواهد کرد. هنگامی که مشتری درخواست انصراف حساب کاربری را به (تهران تِک) می دهد، هزینه ها به نسبت زمان باقیمانده، تقسیم نخواهد شد.

4-14- بر پایه غیر ماهانه. اگر پرداختهای مشتری به صورت غیر ماهانه(سه(3) ماهه، شش(6) ماهه، دوازده(12) ماهه، یا هر تعداد دیگری ماه) انجام می شود، درخواست انصراف مشتری، باید به صورت کتبی، بوسیله نمابر، یا پست سفارشی، یا پیک، به واحد پشتیبانی مشتریان(که نشانی آن در وب سایت (تهران تِک) موجود است)، تحویل گردد. مشتری همچنین می تواند، درخواست انصراف خود را به صورت تلفنی، با تلفن 33946532-021 در ساعات 8 صبح الی 5 بعد از ظهر روزهای شنبه الی چهارشنبه، به (تهران تِک) اعلام کند. درخواست انصراف مشتری باید پیش از ساعت 5 بعد از ظهر، پانزده (15) روز قبل از فرارسید دوره صورتحساب جدید، انجام شود تا درخواست انصراف از پایان دوره صورتحساب جاری بررسی گردد و حساب کاربری مشتری برای دوره صورتحساب بعد تمدید نگردد و گرنه (تهران تِک) به طور خودکار حساب کاربری مشتری را برای دوره صورتحساب بعد تمدید خواهد کرد. هنگامی که مشتری درخواست انصراف حساب کاربری را به (تهران تِک) می دهد، هزینه ها به نسبت زمان باقیمانده، تقسیم نخواهد شد.

5-14- پرداخت کامل صورتحساب. حساب کاربری مشتری باید به صورت تمام و کمال قبل از هر گونه درخواست انصرافی پرداخت گردد.

6-14- تضمین 30 روزه برگشت پول. (تهران تِک) در مورد برگشت سی(روزه) حداقل 75 درصد پول به مشتری تضمین می دهد. اگر مشتری از خدمات (تهران تِک) راضی نباشد، ظرف مدت سی(30) روز نخست، می تواند درخواست عودت فی پرداختی خود را نماید. دوره سی(30) روزه نخست آغاز خدمات (تهران تِک) به مشتری محاسبه می گردد. فی دریافتی برای نصب و راه اندازی، استفاده بیشتر و فی ثبت دامنه، فی ماه نخست خدمات سرور مجازی، و فی مجوزهای صادر شده اشخاص ثالث(حقیقی یا حقوقی) قابل عودت نیستند.

 

 1. آدرس IP ها

 

(تهران تِک) مالکیت و کنترل همه آدرس IP هایی که به مشتری تخصیص می دهد را، در اختیار دارد، (تهران تِک) این حق را برای خود محفوظ می دارد تا هر زمان به صلاحدید (تهران تِک) منفرداً، آدرس IP ها را حذف کند یا تغییردهد.

 

 1. حقوق معنوی

 

1-16-  وب سایت (تهران تِک). مشتری نباید بدون اجازه کتبی (تهران تِک)، همه یا بخشی از محتویات وب سایت (تهران تِک) را(شامل بخش فروش و بازاریابی) کپی، بازتولید یا بازنشر نماید.

2-16- نشان تجاری و حق مؤلف. مشتری نباید بدون اجازه کتبی (تهران تِک)، نشان تجاری (تهران تِک)، نشان خدمات، محتویات تحت قانون حق مؤلف یا هر چیز دیگری که حقوق معنوی آن به  (تهران تِک) تعلق دارد را، استفاده نماید.

3-16- جلوه نادرست. مشتری نباید به هر نحوی، رابطه مشتری با (تهران تِک) را به صورت نادرست جلوه دهد و تلاش کند، خود را در جایگاه (تهران تِک) جا بزند یا مدعی شود که مشتری همان (تهران تِک) است.

 

 1. حریمشخصی مشتری

 

مگر در مواردی که صریحاً در این سند به آن اشاره شده باشد، (تهران تِک) همه اطلاعات و داده های مشتری را به صورت محرمانه نگهداری خواهد کرد. مشتری درک می کند، می پذیرد و موافق است که موارد اضطراری،حکم دادگاه، دستور دادستانی، پلیس یا هر قوه قانونی دیگر، یا هر قانون مشمول دیگر، (تهران تِک) ممکن است اطلاعات مشتری را در اختیار آن نهاد بگذارد.  مشتری همچنین می پذیرد که (تهران تِک) ممکن است اطلاعات مشتری را به (تهران تِک) مادر خود برای استفاده داخلی شامل استفاده در ارتباط با خدمات (تهران تِک)، بهبود خدمات، توسعه خدمات، پیشنهاد های خاص به مشتری و کمیسیون ارجاع، انتقال دهد.  مشتری درک می کند، می پذیرد و موافق است که اطلاعات تماس اداری مشتری که در ارتباط با ثبت دامنه مشتری است، اطلاعات آشکار محسوب می شود و (تهران تِک) هیچ الزامی برای عدم عرضه این اطلاعات، به سایر اشخاص ثالث ندارد.

 

 1. واگذاری و نماینده مشتری.

 

1-18- واگذاری. حقوق و دیون هم مشتری و هم (تهران تِک) (در اینجا ” طرفین” به آنها اطلاق می کنیم.) تحت مفاد این سند، جانشین ها ، (تهران تِک)ان و مدیران  طرفین را نیز مقید می کند. هرچند مشتری ممکن نیست، حقوق و الزامات خود تحت مفاد این سند، فرم های سفارش و قراردادهای خدمات (تهران تِک) که بین طرفین جاری است را، به صورت کلی یا جزیی، بدون اجزاه کتبی (تهران تِک)، واگذار یا محول کند.

2-18- طرف اصلی. مشتری موافق است که مشتری همیشه به عنوان طرف اصلی مفاد این سند، مقید خواهد بود، حتی اگر قرارداد یا موفقتنامه ای شامل فرم سفارش برای ثبت دامنه یا خدمات میزبانی وب بین (تهران تِک) و نماینده مشتری جاری باشد.

 

 1. حداقل سن

 

1-19- تضمین مشتری. مشتری اقرار می کند و تضمین می نماید که حداقل، 18 سال سن دارد.

2-19-  والد یا قیم. مشتری درک می کند و می پذیرد که هر شخص که کمتر از 18 سال دارد(“صغیر”) باید والد یا قیمی داشته باشد که مفاد این سند را بپذیرد تا صغیر بتواند مشتری شود.

3-19-  مسوولیت اصلی والد یا قیم. والد یا قیمی که مفاد این سند را از طرف صغیر می پذیرد به عنوان مسوول اصلی برای اجرای تمام و کمال مفاد این سند خواهد بود، که شامل پرداخت به موقع و کامل فی خدمات (تهران تِک) است.

4-19-  ادامه مسوولیت والد یا قیم. والد یا قیمی که از طرف صغیر مفاد این سند را پذیرفته است، حتی پس از رسیدن صغیر به سن 18 سال،همچنان به عنوان مسوول اصلی اجرای مفاد این سند خواهند بود، مگر آنکه موافقت کتبی (تهران تِک) را داشته باشند.

5-19-  پذیرش بی اعتبار(باطل و پوچ). هر گونه پذیرش مفاد این سند از طرف فردی که کمتر از 18 سال(صغیر) باشد، غیرمعتبر پنداشته خواهد شد و مفاد این سند بین (تهران تِک) و صغیر باطل خواهد بود، به حدی که (تهران تِک) از هرگونه دِین و مسوولیتی به هر نحو، که منتج از سن یا عدم صلاحیت قانونی صغیر یا استفاده صغیر از خدمات (تهران تِک) باشد، مبری است.

 

 1. قانون حاکم

 

هر قرارداد و موافقتنامه شامل این سند، فرم های سفارش و سایر قرارداد ارائه خدمات (تهران تِک) بین مشتری و (تهران تِک)، مشمول و مبتنی بر پایه قوانین جاری کشور ایران، تفسیر خواهد شد. مشتری موافق است که هر گونه دعوی قضایی یا حکمیت بین مشتری و (تهران تِک) در چنین حوزه قضایی انجام خواهد شد و مشتری رضایت به حضور و آمدن به این حوزه قضایی دارد. اگر هر بخش از قرارداد از طرف دادگاه ذی صلاح، به هر دلیلی غیرقابل اجرا تشخیص داده شود، سایر بخشهای قرارداد، کماکان معتبر و قابل اجرا خواهد بود.

 

 1. فورس ماژور

 

مشتری درک می کند و می پذیرد و موافق است که (تهران تِک) در مورد تأخیر در اجرای مفاد این سند، فرم های سفارش و سایر قراردادهای خدمات (تهران تِک)، که باعث آن وقایعی خارج از کنترل (تهران تِک)، شامل بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاش عمومی، آشوب، مصائب ملی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، آلودگی آب، انفجار، قحطی، نزاع کارگری، مشکل حمل و نقل عمومی، تصادف، ممنوعیت یا محدودیت حکومتی( که مجموعا به آن “فورس ماژور” اطلاق می کنیم.)، باشد، مسوولیتی ندارد. (تهران تِک) برای کاهش و سبک کردن تاثیرات فورس ماژور، تلاش معقولی خواهد کرد. با وجود هر چیزی که در این باره در جاهای دیگر ذکر شده، نبود منابع مالی به عنوان رخداد فورس ماژور، تلقی نخواهد شد و همچنین هیچ رخداد فورس ماژوری، الزام برای پرداختهایی که سررسید آنها رسیده است را، معلق نخواهد کرد.

 

 1. ابطالیه، تغییر و اصلاحیه

 

هرگونه ابطالیه، تغییر یا اصلاحیه هر بخشی از مفاد این سند، فرم های سفارش یا هر قرارداد خدمات (تهران تِک) که از طرف مشتری صادر شود، تنها در صورت که موافقت کتبی به امضای نماینده قانونی (تهران تِک) داشته باشد، معتبر و قابل اجرا خواهد بود.

 

 1. استقلال طرفین

 

هیچ چیز در این موافقتنامه به معنی، برقراری مشارکت یا ارتباط کارفرما و پیمانکار، آمر و مأمور یا شراکت بین طرفین نیست. طرفین به عنوان طرف مستقل، برای همیشه خواهند بود و هرطرف حق یا اختیار اینکه بر طرف مقابل فرض یا الزامی برقرار کند، ندارد مگر آنکه درباره آن به صراحت بیان شده باشد.

 

 1. معنی و تفسیر

 

هرجا که در این سند، ارجاع مذکر، مؤنث، یا خنثی وجود داشته باشد، همه جنسیت ها را شامل خواهد بود و اگر در جایی منفرد استفاده شده، متناسب با متن زمینه، جمع نیز فرض خواهد شد و بالعکس.  لفظ “شامل” که در هر بخشی از این سند استفاده شده، به معنی “مشمول، بدون هیچ محدودیتی در کلیت آنچه پیش یا پس از آن آمده است” خواهد بود. تقسیم بندی مفاد این سند به مواد، پاراگرافها، و درج عناوین در آن برای سهولت ارجاع به آن بوده و در کلیت و تفسیر آن خدشه ای وارد نمی کند.

 

 1. معاهده کامل و انحصار

 

این سند، به علاوه فرم های سفارش و هر قرارداد خدمات (تهران تِک)، بین (تهران تِک) و مشتری، مبنای درک و توافق کامل بین مشتری و (تهران تِک) را تشکیل می دهد. به جز مواردی که صریحاً، به صورت کتبی و با امضا نماینده قانونی (تهران تِک)، بر خلاف آن توافق شده باشد، مفاد این سند بر هر توافق کتبی(شامل قالب رایانه ای یا دیجیتالی) یا توافق شفاهی،  ارجحیت خواهد داشت. مفاد این سند و فرم های سفارش و هر قرارداد خدمات (تهران تِک)، بین مشتری و (تهران تِک)  منحصرا فقط بین مشتری و (تهران تِک) خواهد بود و هیچ حقی را به هیچ شخص ثالثی اعطاء نخواهد کرد مگر آنکه صریحاً در این سند بیان شده باشد.

 

 1. صوابدید قانونی

 

مشتری اقرار و تضمین می کند که مشتری این سند را به طور کامل خوانده است و وقت کافی برای اطلاع از جوانب قانونی آن داشته است یا اینکه از این کار چشم پوشی کرده است و بنابراین شرایط و ضوابط مندرج در این سند را بدون هیچ گونه ابهامی درک کرده و با آنها موافق است.